Sukcesy indywidualne oraz zespołowe uczniów naszej szkoły

 

Weronika Pawelczyk – finalistka przedmiotowego konkursu z języka polskiego (SP- 2021) opiekun mgr Alina Trocka

Aleksandra Kaczmarek – finalistka przedmiotowego konkursu z języka polskiego (SP- 2021) opiekun mgr Anna Malinowska

Julia Szwaluk – laureatka konkursu z j. angielskiego (SP- 2021) opiekun mgr Katarzyna Latuska

Alexandra Siwek – laureatka konkursu z j. angielskiego (SP- 2021) opiekun mgr Michał Giecewicz

Olimpia Raniś– finalistka przedmiotowego konkursu z języka polskiego; (SP- 2020) opiekun mgr Anna Malinowska

Piotr Niziński – finalista konkursu z j. angielskiego (SP- 2020) opiekun mgr Katarzyna Latuska

Natalia Zalewska – finalistka konkursu z j. angielskiego (SP- 2020) opiekun mgr Michał Giecewicz

Julia Szwaluk – finalistka konkursu z j. angielskiego (SP- 2020) opiekun mgr Katarzyna Latuska

Julia Andrzejewska laureatka Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Lipkach Wielkich pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty ( zasięg międzypowiatowy); (SP- 2019) opiekun mgr Anna Malinowska

Amelia Czupryniak finalistka przedmiotowego konkursu z języka polskiego; (SP- 2019) opiekun mgr Alina Trocka
Julia Chłopecka laureatka konkursu recytatorskiego; (SP- 2019, 2018) opiekun mgr Alina Trocka

Zuzanna Dzielińska laureatka konkursu recytatorskiego; (SP- 2019, 2018) opiekun mgr Alina Trocka

Julia Żurawiecka – Laureat Diecezjalnego Konkursu Biblijnego (SP- 2019) opiekun mgr Jadwiga Cieślak-Mieczkowska

Natalia Krakowska, Anna Pietrusińska, Maksymilian Nowaczyk – laureaci konkursu filmowego Młodzieżowej Akademii Filmu laureaci konkursu filmowego Młodzieżowej Akademii Filmu; (SP- 2019) opiekun mgr Anna Malinowska

Julia Andrzejewska laureatka Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Lipkach Wielkich pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty ( zasięg międzypowiatowy); (SP- 2019)
opiekun mgr
Anna Malinowska

Nikola Jabłońska – Finalista Diecezjalnego Konkursu Biblijnego (SP- 2019) opiekun mgr Jadwiga Cieślak-Mieczkowska

Natalia Zalewska – Finalista Diecezjalnego Konkursu Biblijnego (SP- 2019) opiekun mgr Jadwiga Cieślak-Mieczkowska

Justyna Mielnik – Laureat konkursu przedmiotowego z j. polskiego (SP- 2019) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Łukasz Niziński – Laureat konkursu przedmiotowego z j. angielskiego (SP- 2019) opiekun mgr Katarzyna Latuska

Wojciech Dudzik – Finalista konkursu historycznego „Wielcy Polacy – twórcy niepodległości” (SP- 2019) opiekun mgr Mirela Broda

Marcin Grotowski – Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki (SP- 2018) opiekun mgr Przemysław Nowaczyk

Jan Moroch – Finalista konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego (GIM- 2018) opiekun mgr Aleksandra Pluta

Dominika Wiśniewska – laureatka konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego „CZYTANIE WARTE ZACHODU” (GIM- 2018)
opiekun mgr Anna Malinowska

Kamila Gąbka – finalistka konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego „CZYTANIE WARTE ZACHODU” (GIM- 2018)
opiekun mgr Anna Malinowska

Nikola Jabłońska – finalistka konkursu wiedzy biblijnej Biblista Junior (SP- 2018) opiekun mgr Jadwiga Mieczkowska-Cieślak

Łukasz Niziński – Laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego (GIM- 2017) opiekun mgr Katarzyna Latuska

Jakub Komorowski-Marcjan – Finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego (GIM- 2017) opiekun mgr Katarzyna Latuska

Marcin Grotowski – finalista konkursu przedmiotowego z matematyki (SP- 2017) opiekun mgr Przemysław Nowaczyk

Barbara Konarska – finalista konkursu przedmiotowego z wiedzy o sztuce – muzyka (GIM- 2017) opiekun mgr Maria Ryńska

Julia Żurawiecka – finalistka konkursu wiedzy biblijnej Biblista Junior (SP- 2017) opiekun mgr Jadwiga Mieczkowska-Cieślak

Martyna Lochert – finalistka konkursu ,,Czytanie warte zachodu” (GIM- 2017) opiekun mgr Alina Trocka

Laura Białaszczyk – laureatka konkursu recytatorskiego (GIM- 2017) opiekun mgr Alina Trocka

Żłobiński Witold – laureat konkursu recytatorskiego (SP- 2017)

Weronika Żołędź – laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM- 2016) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Weronika Żołędź – laureatka konkursu z fizyki ,,Niuton nie Pyton” (GIM- 2016) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Weronika Żołędź – laureatka konkursu przedmiotowego jęz. polskiego (GIM- 2016) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Konrad Korzeniewski – finalista konkursu przedmiotowego z jęz. polskiego (GIM- 2016) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Konrad Korzeniewski – finalista konkursu przedmiotowego z historii (GIM- 2016) opiekun mgr Mirela Broda

Konrad Korzeniewski – laureat konkurs językowego ,,New England” (GIM- 2016) opiekun mgr Michał Giecewicz

Konrad Korzeniewski – finalista konkursu informatycznego ,, Programować każdy może” (GIM- 2016)
opiekun mgr Anna Czujko, Wioletta Drzewiecka

Martyna Skrzypek – finalista konkursu przedmiotowego z jęz. polskiego (GIM- 2016) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Cyprian Spodymek – finalista konkursu przedmiotowego z historii (GIM- 2016) opiekun mgr Mirela Broda

Wanessa Kotwica – laureatka konkursu filmowego ,, Zmagania z X Muzą” (GIM- 2016) opiekun mgr Alina Trocka

Alicja Barna – laureatka konkursu filmowego ,, Zmagania z X Muzą” (GIM- 2016) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Maciej Kisielewicz – laureatka konkursu filmowego ,, Zmagania z X Muzą” (GIM- 2016) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Maciej Kisielewicz – finalista konkursu informatycznego ,, Programować każdy może” (GIM- 2016)
opiekun mgr Anna Czujko, Wioletta Drzewiecka

Tymoteusz Matusiak – laureat konkursu w kategorii plastyka (GIM- 2016) opiekun mgr Maria Ryńska

Barbara Konarska – laureat konkursu w kategorii muzyka (GIM- 2016) opiekun mgr Maria Ryńska

Kacper Szczotka – reprezentant drużyny piłki ręcznej finalista Mistrzostw Polski (SP- 2016) opiekun nauczyciele wych. fiz

Dominik Maj – reprezentant drużyny piłki ręcznej finalista Mistrzostw Polski (GIM- 2016) opiekun nauczyciele wych. fiz

Klasy I –III SP – reprezentant drużyny piłki ręcznej finalista Mistrzostw Polski (SP- 2016) opiekun Krzysztof Koper

Maja Bechta – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016) opiekun Olga Żłobińska

Wiktor Szczerbak – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016) opiekun Anna Kwiecińska

Slabbert Ryan – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016) opiekun Anna Kwiecińska

Franek Wilcząb – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016) opiekun Eliana Kuszyńska

Piotr Gzyl – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016) opiekun Eliana Kuszyńska

Martyna Szoppe – laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego (GIM- 2015) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Martyna Piasek – finalistka konkursu z języka polskiego (GIM- 2015) opiekun mgr Anna Malinowska

Martyna Piasek – finalistka konkursu z fizyki (GIM- 2015) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Anna Grzelachowska – laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego (GIM- 2015) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Justyna Sikorska – finalistka w kategorii- muzyka (GIM- 2015) opiekun mgr Maria Ryńska

Anita Wieliczuk – finalistka w kategorii- malarstwo (GIM- 2015) opiekun mgr Maria Ryńska

Tymoteusz Matusiak – finalista w kategorii- malarstwo (GIM- 2015) opiekun mgr Maria Ryńska

Szkolna drużyna fizyków w składzie: Martyna Piasek, Weronika Żołędź, Oliwia Przybył i Oliwier Burdzy – tytuł laureata w II edycji konkursu fizycznego „Niuton nie Pyton” (GIM- 2015)  opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Martyna Piasek i Oliwier Burdzy – tytuł laureata indywidualnie w II edycji konkursu fizycznego „Niuton nie Pyton” (GIM- 2015)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Konrad Korzeniewski -laureat konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (GIM- 2015) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Marcelina Matusiak -laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (GIM- 2015) opiekun mgr mgr Anna Malinowska

Weronika Gacek -laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (GIM- 2015) opiekun mgr mgr Anna Malinowska

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej – finaliści Powiatowej Spartakiadzie Młodzieży (GIM- 2015) opiekun mgr Krzysztof Koper

Zespół Szkół w Deszcznie – tytułu Lidera Lubuskiej Edukacji Ekologicznej (GIM – 2015)opiekun mgr Beata Sanocka

Amelia Wilcząb – laureatka w finale ogólnopolskim konkursu wiedzy SP „Zostań Olimpijczykiem” (SP – 2015)

Wanessa Lis – wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP – 2015) opiekun mgr Celina Nowak

Natalia Nowicka – wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP – 2015) opiekun mgr Anna Byczkowska

Piotr Gzyl – wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP – 2015) opiekun mgr Eliana Kuszyńska

Filip Olewicki – wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP – 2015) opiekun mgr Dorota Wojciechowska

Marcelina Matusiak – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (GIM- 2014) opiekun mgr Anna Malinowska

Aleksandra Bekierska – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (GIM- 2014) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Karolina Swora – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (GIM- 2014) opiekun mgr Alina Trocka

Katarzyna Witkowska – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (GIM- 2014)  opiekun mgr Alina Trocka

Dominik Góral – finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM – 2014) opiekun mgr Joanna Leda-Bylina

Dominik Góral – laureat etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM – 2014) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Ewa Krupa – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM – 2014) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Dominik Góral – laureat w kategorii indywidualnej konkursu z fizyki „Niuton nie Pyton” (GIM – 2014) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Ewa Krupa – laureatka w kategorii indywidualnej konkursu z fizyki „Niuton nie Pyton” (GIM – 2014) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Martyna Piasek, Ewa Krupa, Dominik Góral, Oliwier Burdzy – laureci zespołowi konkursu z fizyki „Niuton nie Pyton” (GIM – 2014)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Anita Wieliczuk – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu z języka polskiego (GIM – 2014) opiekun mgr Anna Malinowska

Anita Wieliczuk – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu „Czytanie warte zachodu” (GIM – 2014) opiekun mgr Anna Malinowska

Oliwia Przybył – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu „Czytanie warte zachodu” (GIM – 2014) opiekun mgr Anna Malinowska

Anita Wieliczuk – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce – plastyka (GIM – 2014) opiekun mgr Maria Ryńska

Oliwia Przybył – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce – muzyka (GIM – 2014) opiekun mgr Maria Ryńska

Justyna Sikorska – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce – muzyka (GIM – 2014) opiekun mgr Maria Ryńska

Oliwier Burdzy – udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (GIM – 2013)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Joanna Czerwczak – laureatka Konkursu Poetyckiego ( SP- 2013) opiekun mgr Alina Trocka

Anita Wieliczuk – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego (GIM – 2013) opiekun mgr Anna Malinowska

Tobiasz Przybył – finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego (GIM – 2013) opiekun mgr Alina Trocka

Filip Biskupski – laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2013) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Łukasz Kowalski – laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2013) opiekun mgr Alina Trocka

Agata Drynko – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2013) opiekun mgr Alina Trocka

Maciej Pluta – laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2012) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Marta Bednarek – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2012) opiekun mgr Alina Trocka

Aleksandra Biskupska – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2012) opiekun mgr Alina Trocka

Sebastian Szymański– laureat konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM – 2012) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Jakub Piasek- laureat konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM – 2012) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Sebastian Szymański– lauret konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM – 2012) opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska

Oskar Olszewski – laureat konkursu przedmiotowego z geografii (GIM – 2012) opiekun mgr Alicja Dyderska

Jakub Piasek – finalista konkursu przedmiotowego z geografii (GIM – 2012) opiekun mgr Alicja Dyderska

Jakub Piasek – finalista konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM – 2012) opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska

Martyna Piasek – finalistaka konkursu przedmiotowego z języka polskiego (SP – 2012)  opiekun mgr Anna Malinowska

Martyna Piasek – finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki (SP – 2012) opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska

Oliwia Przybył – finalistka konkursu przedmiotowego z historii i społeczeństwa (SP – 2012) opiekun mgr Mirela Broda

Oliwia Przybył – laureatka II Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego (SP – 2011) opiekun mgr Anna Malinowska

Aleksandra Kaźmierczak – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce (muzyka) (GIM – 2011) opiekun mgr Maria Ryńska

Sebastian Szymański – finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM – 2011) opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska

Sebastian Szymański – finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM – 2011) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Sebastian Szymański – finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii (GIM – 2011) opiekun mgr Mirela Broda

Dawid Szymański – finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM – 2011) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Marta Chrobak – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii (GIM – 2011) opiekun mgr Beata Sanocka

Magdalena Bylewska finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM – 2010) opiekun mgr Anna Malinowska

Monika Laskowska finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM – 2010) opiekun mgr Anna Malinowska

Sebastian Szymański finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (SP – 2010)

opiekun mgr Ryszard Borowiak

Martyna Bukowska – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu humanistycznego (GIM – 2010) opiekunki mgr Mirela Broda, mgr Alina Trocka

Martyna Zawadzka – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu humanistycznego (SP – 2010) opiekunki mgr Mirela Broda, mgr Alina Trocka

Tobiasz Przybył – finalista etapu wojewódzkiego konkursu humanistycznego (SP – 2010) opiekunki mgr Mirela Broda, mgr Alina Trocka

Tobiasz Przybył –finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (SP – 2010) opiekun mgr Mirela Broda

Łukasz Kowalski finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (SP – 2010) opiekun mgr Mirela Broda

Maciej Pluta laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2010) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Marta Chrobak – laureatka etapu wojewódzkiego konkursu folmowego „Spotkania z X muzą” (GIM – 2009) opiekun mgr Anna Malinowska

Aleksandra Kaźmierczak finalistka etapu wojewódzkiego konkursu z muzyki (GIM – 2010) opiekun mgr Maria Ryńska

Natalia Piotrowska finalistka etapu wojewódzkiego konkursu z muzyki (GIM – 2010) opiekun mgr Maria Ryńska

Paulina Dziubak – II miejsce na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM – 2010)opiekun mgr Maria Ryńska

Magdalena Bylewska – III miejsce na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM – 2010) opiekun mgr Maria Ryńska

Natalia Jabłońska – wyróżnienie na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM – 2010) opiekun mgr Maria Ryńska

Justyna Szuwarowska – wyróżnienie na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM – 2010) opiekun mgr Maria Ryńska

Jakub Piasek – udział w etapach wojewódzkich ogólnopolskich konkursów geograficznych „Pingwin”, „Panda” (GIM – 2010) opiekun mgr Alicja Dyderska

Krzysztof Łukjan – udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Aleksandra Kaźmierczak – laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (SP – 2010) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Marta Chrobak – laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (SP – 2010) opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Tamara ByczkowskaPosłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM – 2009) opiekun mgr Mirela Broda

Tamara Byczkowska – I miejsce na etapie wojewódzkim konkursu filmowego „Zmagania z X muzą” (GIM – 2009) opiekun mgr Alina Trocka

Sebastian Szymański – finalista konkursu matematyczno-przyrodniczego (SP – 2009) opiekun mgr Małgorzata Horodecka

Estera Broda – finalistka etapu wojewódzkiego konkursu „Historia sztuki” (GIM – 2009) opiekun mgr Maria Ryńska

Estera Broda – I miejsce na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM – 2009) opiekun mgr Maria Ryńska

Weronika Leśniewicz – III miejsce na etapie wojewódzkim konkursu filmowego „Zmagania z X muzą” (GIM – 2009)  opiekun mgr Alina Trocka

Bartłomiej Kiełczewski – finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (GIM – 2009)
opiekun mgr Mirela Broda

Estera Broda, Tamara Byczkowska, Magdalena Kazura – III miejsce na etapie wojewódzkim konkursu „Moja Szkoła w Unii Europejskiej” (GIM – 2009)
opiekun mgr Mirela Broda

Łukasz Kowalski – udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (SP – 2009)  opiekun mgr Andrzej Graczyk

Krzysztof Łukjan – udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (GIM – 2009) opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Krystian Hulicki – udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (GIM – 2009)  opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Zespół Gimnazjum i SP I i II miejsca na etapie wojewódzkim i udział w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (2009)
opiekunowie – mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska, mgr Przemysław Nowaczyk, mgr Anna Byczkowska, mgr Kamila Szwed-Tyszer

Sebastian Szymański finalista etapu międzywojewódzkiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (SP – 2008)
opiekun – mgr Mirela Broda

Zespół Gimnazjum i SP I miejsce na etapie wojewódzkim i wyróżnienie w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (2008)
opiekunowie – mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska, mgr Przemysław Nowaczyk, mgr Alina Trocka

Estera Broda, Tamara Byczkowska, Magdalena Kazura – I miejsce na etapie wojewódzkim konkursu Moja Szkoła w Unii Europejskiej, udział w finale ogólnopolskim (GIM – 2008) opiekun mgr Mirela Broda

Estera Broda – finalistka na etapie wojewódzkim konkursu przedmiotowego z historii sztuki – plastyka (GIM – 2008) opiekun – mgr Maria Ryńska

Estera Broda – wyróżnienie na etapie wojewódzkim w konkursie plastycznym (GIM – 2008) opiekun – mgr Maria Ryńska

Paulina Żabierek – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Skarby ziemi” (GIM – 2008) opiekun mgr Maria Ryńska

Ewelina Żabierek – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Skarby ziemi” (GIM – 2008) opiekun mgr Maria Ryńska

Bartłomiej Kowalski – udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (SP – 2008) opiekun mgr Andrzej Graczyk

Wojciech Jędraszczyk, Maciej Sęga – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta” (SP – 2008)opiekun Anna Plura

Oliwer Burdzy – wyróżnienie w Konkursie matematycznym „Kangurek” (SP – 2008)opiekun Wioletta Nadrowska

Agnieszka Główka, Agnieszka Rybka, Karolina Smulska – III miejsce w finale wojewódzkim konkursu „Moja Szkoła w Unii Europejskiej” (GIM – 2007)
opiekun mgr Mirela Broda

Zespół Gimnazjum i SP I i II miejsce na etapie wojewódzkim i udział w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (2007)

opiekunowie – mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska, mgr Przemysław Nowaczyk

Janina Kudlaszyk – zakwalifikowanie prac na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja przygoda w muzeum” (SP – 2007) opiekun mgr Maria Ryńska

Klaudia Rybarczyk – III miejsce w Wojewódzkim Biegu Śladami Wiosny (SP – 2007) opiekun mgr Eliana Kuszyńska

Krzysztof Łukjan – zakwalifikował sie na szczebel wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (SP – 2007)
opiekun mgr Andrzej Graczyk

Natalia Pałczyńska – laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM – 2006)opiekun mgr Anna Malinowska

Natalia Pałczyńska Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM – 2006) opiekun mgr Mirela Broda

Ewelina Rosiak – laureatka konkursu przedmiotowego z chemii (GIM – 2006)opiekun pan Andrzej Juszczak

Adrianna Chodyła, Marta Kapa, Magdalena Kazura, Jarosław Nowaczyk, Damian Idzi – udział w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (SP – 2006)
opiekunowie – mgr Przemysław Nowaczyk, mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska

Joanna Boniecka laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM – 2005) opiekun mgr Anna Malinowska

 

Joanna BonieckaPosłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM – 2005) opiekun mgr Mirela Broda

Natalia Pałczyńska laureatka konkursu przedmiotowego z biologii (GIM – 2005)  opiekun mgr Anna Aleksandrowicz

Natalia Pałczyńskalaureatka Konkursu Grafiki Komputerowej (GIM – 2005) opiekun mgr inż. Karol Lalik

Agnieszka BonieckaPosłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM – 2004) opiekun mgr Mirela Broda

Joanna Boniecka laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM – 2004)opiekun mgr Anna Malinowska

Aleksandra Kasperczak – wyróżnienie w konkursie inspirowanym twórczością Olgi Boznańskiej „Autoportret” (GIM – 2004)
opiekun mgr Maria Ryńska

Katarzyna Rawickalaureatka Konkursu Grafiki Komputerowej (GIM – 2004)opiekun mgr inż. Karol Lalik

Agnieszka Boniecka – laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM – 2003) opiekun mgr Anna Malinowska

Aleksandra Frieske – laureatka Konkursu Grafiki Komputerowej (GIM – 2003) opiekun mgr inż. Karol Lalik

Joanna Boniecka – Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego (SP – 2002)  opiekun mgr Anna Byczkowska

Jarosław Taraszczuk – laureat konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM – 2001)opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Monika Szalczyńska – laureatka konkursu przedmiotowego wiedzy o sztuce (SP – 1998) opiekun mgr Maria Ryńska

Adrian Put – Przewodniczący Młodzieżowego Sejmiku Województwa Gorzowskiego (LO – 1995) opiekun dr Roman Jurkiewicz

Adrian Put – laureat Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (LO – 1995) opiekun dr Roman Jurkiewicz

Agata Wójcicka – laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (SP – 1991)opiekun mgr Anna Malinowska

Mirosław Golanowski – laureat konkursu przedmiotowego z chemii (SP – 1991) opiekun pan Andrzej Juszczak

Małgorzata Górniak – laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (SP – 1989)opiekun mgr Jadwiga Graczyk